•  

  •  

O nas

Firma transportowa z Wysokiej k. Olesna

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. W branży usług transportowych i transportu ciężarowego działamy z sukcesami od 1996 roku. Specjalizujemy się w transporcie materiałów stałych i sypkich, używanych głównie w branży budowlanej, takich jak: stal, cegły, piasek czy kruszywa. Jako profesjonalna firma transportowa, zapewniamy pełne ubezpieczenie przewożonego towaru – co jest najlepszą gwarancją uczciwej i satysfakcjonującej współpracy.

Od początku istnienia firmy stawiamy na jej rozwój. Bacznie śledzimy zmiany na rynku usług transportowych, by móc zaproponować zawsze aktualną i korzystną ofertę usług. Otwartość na potrzeby i wymagania Klientów to nasz atut, doceniony przez szerokie grono zadowolonych zleceniodawców.

Transport drogowy

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

  • Towar dostarczamy terminowo, zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa transportu.
  • Posiadamy profesjonalne pojazdy i zaufaną kadrę licencjonowanych kierowców.
  • Proponujemy korzystne warunki współpracy zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom.

Solidny partner w branży usług transportowych

Długoletnia obecność na rynku zaowocowała doświadczeniem, pozwalającym sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dysponujemy flotą odpowiednio przygotowanych pojazdów ciężarowych oraz specjalistycznych, jak wywrotki do przewozu kruszyw i materiałów sypkich.

Wszystkie nasze samochody poddawane są regularnym przeglądom technicznym, co pozwala zminimalizować ryzyko awarii, która mogłaby wpłynąć na opóźnienie dostawy materiałów. Terminowa realizacja zleceń to nasz priorytet i znak rozpoznawczy pośród innych firm o podobnym profilu działalności.

Atutem firmy transportowej jest kadra wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców. Nasi pracownicy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia do przewozu materiałów stałych i sypkich. Dysponują także praktyczną wiedzą na temat norm prawnych, regulujących zasady przewozu towarów pojazdami ciężarowymi nie tylko na terenie Polski, ale także wszystkich pozostałych państw Unii Europejskiej oraz krajów poza wspólnotowych.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

 

 

 

 

Wolny Klaudiusz. Transport krajowy i zagraniczny materiałów stałych.

59a 46-300 Wysoka
Telefon: 34 359 7312
E-mail: klaudiusz.zuhwolny@home.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy